Künye

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ ve SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜR
GAMZE İŞLER
(gamzeisler@e-gazetem.com)

 

EDİTÖRLER
İbrahim Kol – ibrahimkol@ e-gazetem.com
Hasan Boynukısa – hasanboynukisa@ e-gazetem.com
Henife Uslu – hanifeuslu@ e-gazetem.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Defne Balçık – defnebalcik@ e-gazetem.com.com

 

HUKUK DANIŞMANI

Av. İlhan Erkut
ibhanerkut@e-gazetem.com

 

REKLAM REZERVASYON

Şermin Yılmaz
(reklam@e-gazetem.com

 

YAZILIM

Tumeva Haber Yazılımı

 

DOMAIN SERVİSİ

isimtescil.net

 

HOSTING SERVİSİ

isimtescil.net

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@e-gazetem.com)

 

ADRES
Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi 1441 Sokak No:1 D:4 Alsancak - İZMİR

TELEFON - WHATSAPP
0 (543) 927 51 64

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. E-gazetem.com yazıların sorumluluğunu almaz.

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2019 E-gazetem.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. E-gazetem.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

 

Bunlar E-gazetem.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the e-gazetem.com. However, sometimes the e-gazetem.com uses third parties to process your information. e-gazetem.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the e-gazetem.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the e-gazetem.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the e-gazetem.com and its services. When you use e-gazetem.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the e-gazetem.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www. e-gazetem.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@ e-gazetem.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.