ACILI BABA FERYAT ETTİ: "TEK İSTEĞİM BAŞKA AYŞELER ÖLMESİN"

Ayşe Nazlı Kınacı’yı öldürdükten sonra 2 gün arabasının bagajında saklayıp arabasıyla işe giden zanlı aynı zamanda Kınacı’nın ailesi ile arama çalışmalarına da katılmıştı.

 ACILI BABA FERYAT ETTİ: "TEK İSTEĞİM BAŞKA AYŞELER ÖLMESİN"
05 Temmuz 2021 - 15:01 - Güncelleme: 05 Temmuz 2021 - 15:03
2021 yılının şubat ayında İzmir'in Menderes ilçesinde Ayşe Nazlı Kınacı'nın (20) cansız bedeni ormanlık alanda battaniyeye sarılı şekilde bulunmuştu. Genç kız öldürüldükten sonra ormanlık alana atıldığı belirlenirken, cinayet zanlısı yakalanmıştı
 

BUGÜN İZMİR’DE İLK DURUŞMA GERÇEKLEŞTİ

İzmir Bayraklı Adliyesinde görülen ilk duruşmada zanlı SEBBİS ile bağlandı.  Ayşe Nazlı Kınacı’yı öldürdüğünü Kınacı’nın kendisini tahrik ettiği ve pişman olduğunu ifade etti.

DURUŞMA SONRASI AİLE’DEN AÇIKLAMA

Baba Altan Kınacı, duruşma sonrası açıklama yaptı.

Katilin ifadeleri baştan beri bildiğimiz şeyler. Uyuşturucu müptelası, yaralamadan ve başka şeylerden sabıkası olan bir şerefsiz. Tabi biz onun şerefsiz olduğunu olaydan 4 gün sonra öğrendik. 4 güne kadar abi edasıyla yaklaşan bir kişi olarak biliyorduk. Çünkü 40 yaşında bir delikanlı 19 yaşındaki bir kıza abi edasıyla yakaşır diye düşünüyorduk. Ben ona ben senin her zaman yanındayım oğlum dedim sen benim kızımsın yardım ettin telefonunu kullandırttın. Parkta ağlarken görüp ona büyüklük yaptın sana teşekkür ederim ailen bundan sonra ailemdir dedim. Fakat ben onunla kızımı ararken o arabasının bagajında benim kızımın cesedini dolaştırıyormuş. 


Kızıma uyuşturucu vermiş, ama diyor ki ben esrar içerim uyuşturucu içmem, yani esrarı uyuşturucudan saymıyor. Benim kızımın uyuşturucuyla işi olmaz, benim uyuşturucu kullananla işim olmaz. Ben ahlak çizgisi doğru bir insanım benim kızımda benim yetiştirildiğim Türk örf adetine göre yetişmiş bir insan uyuşturucuyla işi olmaz. Hadi uyuşturucu verdin, ormana götürmek istiyorsun benim kızım ormana gitmezdi, onu sahilde bırakıp eve gidip araba alıp tekrar kızımın yanına geliyorsun ve onu İzmir’e ailesinin yanına bırakacağını söylüyorsun, orman yolunda su doldururum diye bidon alıyorsun yanına, yani her şey planlayarak. Biz bunların hepsini devletin jandarma ve kolluk kuvvetlerinden önce tespit ettik. Biz eşimle 6 gün boyunca gidip gelip tespit ettik ve dosya yaptık koluk kuvvetlerine sunduk. Bu kişi kızıma tekrar uyuşturucu vermeye çalışıyor ve kızıma tecavüz etmeye yelteniyor, adli tıptan çıkan netice bu. Kızım ölürken konum atıp resim çekerek ve 3 tane ses kaydı atarak baba ben öleceğim diyor, ama sesinin mecali yok ona verilen maddelerden. 


BİR İNSAN KAYBOLDUKTAN 24 SAAT SONRA BİLDİRMEK ETİK DEĞİL

Benim tek istediğim başka Ayşeler ölmesin, devlet büyüklerimiz uyuşturucuyla başa çıkmak zorundalar. Önceki gün Alsancak tren raylarında 18 yaşında bir çocuk bulundu. Bakıyoruz bir başkası annesini kesiyor başkası başka bir şey yapıyor. Benim başıma geldi başkasının başına gelmesin. Ve şunu söylemek istiyorum bir insanın kaybını 24 saat sonra bildirmek zorunda olması etik değil. Çünkü ben o gün 13 Şubat öğlen doğan bey jandarma karakoluna bildirdim rica ettim sahilde dolaşın dedim. O gün benim kayıp ilanımı kabul etselerdi kızım belki o gün bulunacaktı. Ama ben ertesi gün Muhittin molan Alsancak karakoluna gidip ilanda bulundum ve 24 saat bekledikten sonra jandarmaya emniyete ilettik. Yani tüm bunlara önlem alınması lazım ağırlaştırılmış cezalar gelmezse daha çok Ayşe Nazlılar ölür.

Ağırlaştırılmış müebbet istiyoruz ama idam verseler ne olacak benim Ayşe nazlım geri gelmeyecek. Bugün 143. gün sabah öğle akşam ağlıyorum evimden dışarı çıkmıyorum, taziye gelen her kişiyle unutmasam da tekrar tekrar aynı şeyi yaşıyorum. Allah kimseye yaşatmasın, mahkemenin gidişatı ne olursa olsun benim kızım geri gelmeyecek ama ben ağır cezayı istiyorum. Gelen bütün siyasi başkanlara ve yöneticilere teşekkür ederim. Yani bu benim davam değil benim kızımı hepiniz tanıyorsunuz hepinizin kızı, hepinize çok teşekkür ediyorum. Biz dik duracağız çünkü başka Ayşelerin bana ihtiyacı var daha çok Ayşemiz var davamız 21 Eylül saat 14.30'a ertelendi.
 
E-Gazetem.com
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Muzaffer ön
    4 hafta önce
    Değerli ağabeyim Rabbım sana peygamber sabrı versin inşallah köpek hak ettiği cezayı alacak inşallah