ALTAY: "DENİZLİ SÖZLEŞMESİNİ HAFTA İÇİ İMZALAYACAK"

18 yıl sonra yeniden Süper Lig’e dönen Altay, deneyimli teknik direktör Mustafa Denizli’nin takımda kalıp kalmayacağı konusunda açıklamada bulundu. Altay’ın açıklamasında: “Süper Lig hedefimize ulaşmamızda büyük pay sahibi olan Sn. Mustafa Denizli hocamız resmi sözleşmesini bu hafta içi düzenlenecek törenle imzalayacak, Profesyonel futbol takımımız ise çalışmalarını bugünden itibaren hocamızın nezaretinde sürdürecektir” denildi.

ALTAY: "DENİZLİ SÖZLEŞMESİNİ HAFTA İÇİ İMZALAYACAK"
12 Temmuz 2021 - 17:40 - Güncelleme: 12 Temmuz 2021 - 17:42
Süper Lig'in yeni ekiplerinden Altay, teknik direktör Mustafa Denizli'nin geleceğine ilişkin önemli bir açıklamada bulundu.

Eski kulübünü Süper Lig’e çıkartan 71 yaşındaki çalıştırıcının göreve devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Altay’dan yapılan duyuruda, Mustafa Denizli ile yeni sözleşme imzalanacağı ve görevine devam edeceği ifade etti.

Altay’ın Mustafa Denizli hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Play-off finali sonrasında teknik direktörümüz Sn. Mustafa Denizli ile başlayan görüşmelerimiz, Süper Lig’de izleyeceğimiz yolun belirlenmesi için kesintisiz olarak bugüne kadar sürmüştür. Süper Lig hedefimize ulaşmamızda büyük pay sahibi olan Sn. Mustafa Denizli hocamız resmi sözleşmesini bu hafta içi düzenlenecek törenle imzalayacak, Profesyonel futbol takımımız ise çalışmalarını bugünden itibaren hocamızın nezaretinde sürdürecektir.”

E-Gazetem.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum