PAYLAŞIMLARI DURDU, İDDİALAR AYYUKA ÇIKTI!

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in 3 günlük sessizliği dikkat çekiyor.

PAYLAŞIMLARI DURDU, İDDİALAR AYYUKA ÇIKTI!
21 Temmuz 2021 - 15:54
Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in 3 günlük sessizliği dikkat çekiyor.

Sedat Peker'in 3 günlük sessizliği dikkat çekti. Son beğenisini 18 Temmuz'da yapan Peker 16 Temmuz'dan sonra ise tweet atmadı. En son 15 Temmuz, kayıp silahlar, iş adamları Cihan Kamer ile Fettah Tamince ve gazeteci Ahmet Hakan'dan bahseden Peker'in son beğenisi ise 18 Temmuz günü oldu.
Peker 16 Temmuz günü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yüklenirken FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişiminde eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip şehit olan Nihal Olçok'la da mesajlaşmıştı.

Peker'le ilgili son gelişme ise Uluslararası hacker grubu Anonymous'la yaşadığı polemiğin ardından yaşandı. Grubun 18 Temmuz günkü mesajında "Sedat Peker bize hitaben laf salatası yapmış" denildi “Yürü git, faşist" ifadesi kullanıldı.

Peker'in  yaklaşık 1 ay önce de yakalandığına dair iddialar ortaya atılmıştı. Peker BAE'li yetkililerin kendisi hakkında suikast iddiaları olduğunu söylediğini ve video çekmesini istemediklerini öne sürmüştü.

Peker'in 14 Haziran günü attığı o tweetler şöyleydi: “Öğle saatlerinden itibaren kaldığım mekandan yetkililerle beraber ayrıldım. Şu an kaldığım mekana, ailemin yanına geri geldim. Hakkımdaki iddiaların yoğunluğu nedeniyle karşılıklı sohbette bulunduk. Şahsım hakkında herhangi bir Interpol kararı olmadığı için, tüm herkes gibi ülkelerinde misafir olarak bulunduğumu söylediler. Hakkımda birçok suikast ihbarı olduğunu bana ilettiler, hepimizin bildiği gibi. Ülkeden ayrılmamda veya ülkede kalmamda herhangi bir sorunun olmadığını da bana ilettiler.”

E-Gazetem.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum